Sątyrz

Gospodarstwo  Ekologiczne 
PIOTR WOŹNICKI

Gospodarstwo Ekologiczne SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI | Telefon: +48 501 496 097 | e-mail: p.woznicki@wp.pl

Bio Produkty Szczecin

Choć na półkach sklepowych nie brakuje różnorodnej żywności, nie każda jest wartościowym składnikiem diety. Jednym z podstawowych założeń zdrowego stylu życia jest wprowadzenie świadomych nawyków konsumenckich. Polegają one między innymi na sięganiu po bio produkty, do których wytwarzania nie stosuje się sztucznych dodatków. Wraz z popularyzacją rozmaitych diet czy konkretnych potraw Polacy, a więc także mieszkańcy Szczecina, coraz chętniej wybierają żywność z upraw ekologicznych.

Gospodarstwo ekologiczne z najzdrowszymi bio produktami

Nasze gospodarstwo, które jest prowadzone w Sątyrzu na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego, oferuje bio produkty spełniające wszystkie wymagane standardy ekologicznej uprawy. Cały rok pracujemy nad tym, żeby dostarczać smaczne i zdrowe owoce i warzywa – od najpopularniejszych, jak ziemniaki czy marchew, po różne odmiany sałat czy jarmuż.

Ważną częścią naszej działalności jest wytwarzanie przetworów według tradycyjnych, unikatowych receptur. Legitymujemy się certyfikatem Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Produkujemy między innymi ogórki kiszone i małosolne z wykorzystaniem miejscowych przypraw, a także ogórki w solance źródlanej z Kołobrzegu, której uzdrowiskowe walory są znane od XII wieku. W ideę bio wpisuje się kiszenie białej kapusty w tradycyjnej beczce – bez pasteryzacji. Właściwy proces fermentacji sprawia, że wyrób ma nie tylko wspaniałe walory smakowe, ale jednocześnie zawiera bardzo duże ilości witaminy C oraz probiotyków, które poprawiają odporność i wspomagają trawienie.

Oferujemy bio produkty dla klientów ze Szczecina i okolic, którzy:

  • wybierają regionalną, naturalną, nieprzetworzoną żywność,
  • prowadzą zdrowy styl życia,
  • poszukują wartościowych warzyw, owoców i przetworów.

W asortymencie mamy szeroki wybór bio produktów i zapraszamy zarówno indywidualnych amatorów gotowania, jak i profesjonalnych kucharzy oraz właścicieli lokali gastronomicznych. Zapewniamy najlepszy smak oraz wysoką jakość naszej żywności organicznej.